بنده یک اصولگرای واقعی هستم

شعار انتخاباتی ایشان

وحدت بر محوریت ولایت  

 

 

خداى ‌را‌ ‌مى‌ ستايم، ‌در‌ حالى ‌كه‌ ‌به‌ حكم ‌و‌ قضايش ‌دل‌ ‌مى‌ سپارم.


خدايا! ‌بر‌ محمد ‌و‌ دودمانش درود فرست، ‌و‌ مرا ‌به‌ قضا ‌و‌ قدر خود، ‌دل‌ خوش دار،


سينه ‌ام‌ ‌را‌ بدانچه مقدر كرده اى، گشاده ‌و‌ فراخ گردان،


‌و‌ ‌به‌ عزتى ‌بى‌ زوال، تأييد فرما،


ای مهربان ترین مهربانان
ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ جمعه 20 بهمن 1398برچسب:, توسط طرفدار

 بخشنامه دستمزد سال 1391 كه در تاریخ 24 اسفند سال گذشته توسط شورایعالی كار تصویب شده بود، از سوی وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی برای اجرا ابلاغ شد. در ادامه مطلب ببینید
 ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ سه شنبه 8 فروردين 1391برچسب:, توسط طرفدار

به گزارش خبرنگار یزدفردا از طبس، "دکتر محمدعلی عبداله زاده" کاندیدای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و منتخب مردم مردم در جلسه تقدیر از فعالان ستاد انتخاباتی خود با تقدیر از همه مردم حوزه انتخابیه گفت: اين روزها براي خودم مجموعه ای از خاطرات سخت و شيرين بود و با دغدغه وارد صحنه ای شدم که بتوانم برای مردم و منطقه خدمتی بدور از شعار و هیاهو داشته باشم.

در ادامه مطلب ببینید ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ یک شنبه 6 فروردين 1391برچسب:, توسط طرفدار

محبوب ترین نمایندگان مجلس نهمادامه مطلب...
ارسال در تاريخ یک شنبه 6 فروردين 1391برچسب:, توسط طرفدار

دکتر عبدلله زاده نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی لحضاتی بعد از تحویل سال در مزار شهدای شهر عشق آباد حضور یافت و برای شهدا و اموات این شهر فاتحه خواند و با جمعی از دوستان خود نیزدیدار نمود .

در ادامه مطلب عکسها را ببینیدادامه مطلب...
ارسال در تاريخ شنبه 5 فروردين 1391برچسب:, توسط طرفدار

انتصاب دکتر محمد آریامنش به عنوان قائم مقام معاونت اداری و مالی دانشگاه پیام نور کل کشور


یزدفردا :در واپسین روزهای سال 1390 و در آستانه سال جدید، طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه پیام نور کشور دکتر محمد آریامنش به عنوان قائم مقام معاونت اداری و مالی دانشگاه پیام نور کل کشور منصوب شد.

دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگنرین دانشگاه دولتی دارای بیش از سه هزار عضو هیئت علمی تمام وقت، سی و پنج هزار عضور هیئت علمی مدعو و بیش از هشت هزار کارمند اداری می باشد.
 

ارسال در تاريخ جمعه 26 اسفند 1390برچسب:, توسط طرفدار

 سیمای شبکه تابان در سال جدید با پخش فیلم‌های سینمایی و مجموعه‌های مختلف در ایام نوروز مهمان خانه‌های مردم یزد خواهد بود. 
موضوعات مرتبط: اخبار طبس 
ادامه مطلب

 ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ جمعه 26 اسفند 1390برچسب:, توسط طرفدار

 مدیرکل فرودگاه‌های استان یزد گفت: فرودگاه طبس به دلیل واقع شدن در منطقه خاص جغرافیایی، یکی از مهمترین فرودگاه‌های استراتژیک کشور محسوب می‌شود.
موضوعات مرتبط: اخبار طبس
ادامه مطلب
 ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ جمعه 26 اسفند 1390برچسب:, توسط طرفدار

به گزارش خبرگزاری فارس از طبس، حجت‌الاسلام سیدابراهیم مهاجریان ظهر (دیروز) در مراسم افتتاح رسمی ساختمان پلیس فرودگاه طبس، ضمن تقدیر از مسئولان مربوطه به دلیل توجه مطلوب به فرودگاه طبس در راستای ایجاد زیرساخت‌های اساسی در این فرودگاه، اظهار داشت: با توجه به اینکه طبس در مرکز کشور و مجاورت چندین استان واقع شده است، فرودگاه این شهر از جایگاه و اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در ادامه مطلب ببینید ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ جمعه 26 اسفند 1390برچسب:, توسط طرفدار

به گزارش خبرگزاری فارس از طبس، به نقل از روابط عمومی مؤسسه آستان مبارک حضرت حسین ‌بن موسی‌الکاظم(ع) طبس و آرامگاه شهید آیت‌الله مدرس(ره) کاشمر، شهرستان طبس (میقات الرضا) که به انوار تابناک حضرت حسین‌ بن موسی‌الکاظم(ع) برادر گرامی حضرت امام رضا(ع) منور شده است، امروزه با همت عالی آستان قدس رضوی نه تنها به یک قطب فرهنگی، و مرکزی برای ترویج فرهنگ دینی تبدیل شده، بلکه منشأ ‌خیر و برکت برای خیل عظیم زائران و مهمانان هشتمین امام همام است. در ادامه مطلب بینید ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ جمعه 26 اسفند 1390برچسب:, توسط طرفدار

کشف هفت فقره سرقت سریالی طیور و دستگیری سارقان در طبس

ماموران آگاهی طبس دو سارق سریالی طیور را دستگیر کردند.

ماموران آگاهی طبس با اطلاع از هفت فقره سرقت سریالی طیور از نوع کبوتر در بخش عشق آباد طبس با توجه به حساسیت موضوع نسبت به بررسی صحنه ها و تحقیقات محلی اقدام کردند.

ماموران آگاهی طبس طی هماهنگی قضایی و همکاری پلیس بخش دستگردان نسبت به شناسایی و دستگیری دو نظر مظنون به نام های "برات" و "مجید" اهل و ساکن مشهد اقدام کردند و آنها را به پلیس آگاهی دلالت دادند.

هر دو در بازجویی های پلیسی به سرقت های مذکور اقرار و اعتراف کردند و طی حکم قضایی با قرار قانونی روانه زندان شدند.

مهر
 

ارسال در تاريخ جمعه 26 اسفند 1390برچسب:, توسط طرفدار

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، شب گذشته خبری منتشر کردیم مبنی بر اینکه پیامک انصراف از دریافت یارانه‌ها عصر دیروز به شکل گسترده در کشور از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها برای سرپرستان خانوار ارسال شده است و در آن از آنها خواسته است، جهت انصراف از دریافت یارانه به سامانه www.refahi.ir مراجعه کنند.

در این پیامک‌ها که از شماره 98300025 ارسال شده........ به ادامه مطلب بروید ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ دو شنبه 22 اسفند 1390برچسب:, توسط طرفدار

به نقل از سایت انتخابات مجلس نهم ( http://www.ipe9.com/majles90/)


از لحاظ درصد آراء ماخوذه : دکتر عبداله زاده رتبه اول در استان خراسان جنوبی و رتبه پنجاهم کل کشور از مجموع ۲۲۵ نماینده شد .

  فردوس و طبس دکتر محمد علی عبداله زاده ۴۷.۵۷٪

  بیرجند و درمیان سید محمد باقر عبادی ۴۲.۰۶٪

  قائنات جواد هروی ۳۷.۷۶٪

نهبندان و سربیشه دکتر مراد هاشه زهی ۲۶.۶۸٪

 سیاست در طبس :

تبریک به طبسیها و کل حوزه

خسروآباد خبر: آیا این رای بالای مردم به دکتر عبداله زاده نشانه محبوبیت نیست؟به امید خدمت رسانی در شان این مردم انشالله...
 

ارسال در تاريخ شنبه 20 اسفند 1390برچسب:, توسط طرفدار

به گزارش خبرنگار یزدفردا از طبس، هیئت مذهبی یاوران حضرت مهدی (عج) متشکل از جوانان شهرستان طبس، طی پیامی انتخاب دکتر "محمدعلی عبداله زاده" نماینده منتخب مردم در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به وی تبریک گفتند.
متن پیام به این شرح است:
در ادامه مطلب ببینید ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ شنبه 20 اسفند 1390برچسب:, توسط طرفدار

امام جمعه طبس گفت: شخصی که با رأی مردم به عنوان نماینده انتخاب شده است، نماینده همه مردم حتی افرادی که به شخص دیگری رأی داده‌اند و نماینده تمام کشور محسوب می‌شود و بر این اساس تضعیف نماینده مردم جایز نیست. 

در ادامه مطلب........ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ شنبه 20 اسفند 1390برچسب:, توسط طرفدار

صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 صفحه بعد